Przygotowanie do bierzmowania

Bierzmowanie w czasie epidemii
5 czerwca 2020 godzina 15.30 i 17.00

Sakramentu Bierzmowania udzieli ks. Biskup Janusz Mastalski

  1. Najważniejsze informacje o bierzmowaniu 5 czerwca
  2. Ważne terminy:
    wtorek 26 maja –  upływa termin przekazania informacji o chęci przystąpienia do bierzmowania
    czwartek 28 maja – do pobrania w poczcie librus dokumenty do bierzmowania i informacja o grupach
    wtorek 2 czerwca – zoom o 16.00 spotkanie online – próba bierzmowania
    wtorek 2 czerwca – o 19.00 w kościele spotkanie osób pełniacych posługę na bierzmowaniu
    czwartek 4 czerwca  – 17.30 spowiedź dla kandydatów
    piątek 5 czerwca –  bierzmowanie. Wejście od ulicy Komandosów 15.10 oraz 16.40
  3. Lista kandydatów do bierzmowania. (osoby, które nie podały świadka proszę o kontakt)

15.30

17.00

Nazwisko

Imię

Nowe imię

Świadek

Miejsce

Nazwisko

Imię

Nowe imię

Świadek

Miejsce

Clausell Pons

Gabriel

Franciszek

Marzena Sitarz

D1

Głaziewicz

Rafał

Tadeusz

Monika Stoch

D4

Sędzimir

Stanisław

Nikodem

?

D2

Moskała

Gabriela

Anna

Justyna Miś

A3

Charuza

Patryk

Maksymilian

Piotr Dziób

B1

Kunz

Justyna

Rita

Bogumiła Kunz

C1

Gwiazda

Mateusz

Kazimierz

Ewa Placzewska

C2

Szawul

Szymon

Piotr

Piotr Szawul

D3

Łopata

Katarzyna

Agnieszka

Edyta Robek

B3

Cinal

Adam

Maksymilian

Marcin Cinal

D2

Babiarz

Zuzanna

Róża

Julia Babiarz

B4

Zawadzki

Szymon

JudaTadeusz

Michalina Zawadzka

B1

Czaja

Magdalena

Helena

?

C4

Pęgiel

Joanna

Blanka

Julia Kuźniar

C4

Kroh

Maja

Jadwiga

Małgorzata Lewandowska

B2

Pućko

Rozalia

Cecylia

?

C3

Zając

Jakub

Grzegorz

Dariusz Drohomilecki

B5

Ziobro

Zofia

Cecylia

Renata Ziobro

B4

Tyszkiewicz

Alicja

Łucja

Paulina Paciej

D3

Iskierko

Dominia

Zofia

?

B3

Libura
Jan

Marek

Magdalena Twardowska

A2

Piwowarczyk

Rafał

Paweł

Paweł Piwowarczyk

A2

Puchacewicz

Maria

Lilianna

Andrzej Chruściany

D4

Huk

Laura

Matylda

Katarzyna Kwiatkowska

B2

Skrzypulec

Henryk

Jan

Konrad Kohutek

C1

Marek

Gajewski

Ignacy

Tomasz Pilch

A1

Franczak

Natalia

Róża

Magdalena Natanek

C5

Daria

Sady

Cecylia

Szymon Sady

C2

Szymczykiewicz

Grzegorz

Mateusz

Małgorzata Skiba

C3

Wiktoria

Stopa

Anna

Anna Fura

A4

Stępnikowski

Tomasz

Franciszek

Mateusz Stepnikowksi

A1

Weniewski

Gabriel

Marek

Patryk Kozłowski

D1

Kępa

Natalia

Kinga

Magdalena Falkiewicz

A4

Burak

Gabriela

Oliwia

Ewelina Giermek

A3