Ogłoszenia duszpasterskie

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

18  NIEDZIELA  ZWYKŁA

2.08.2020 r.

·       Dziś Pierwsza niedziela miesiąca sierpnia. Msza święta o 7.00 za zmarłych wypominanych. Po Mszach świętych przed południem  adoracja Najświętszego Sakramentu. Modlimy się żarliwie, o powstrzymanie epidemii oraz o trzeźwość w naszej ojczyźnie. Składka przeznaczona jest na utrzymanie naszej świątyni. Bardzo dziękujemy za wsparcie.

·       W środę o 18.00 Nowenna Do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Prośby można składać do koszyczka przed nowenną. Intencje Mszy Świętej nowennowej, można zamawiać w zakrystii i kancelarii parafialnej

·       W pierwszy czwartek miesiąca będziemy modlić się o nowe powołania kapłańskie z naszej parafii.

·       W pierwszy piątek, podczas nabożeństwa do Bożego Miłosierdzia modlimy się za chorych i cierpiących parafian. Ze względu na stan epidemii z Najświętszym sakramentem, odwiedzimy tylko chorych, którzy są w nagłej potrzebie. Prosimy o zgłaszanie w zakrystii i kancelarii. Spowiedź pierwszopiątkowa o 18.00 podczas nabożeństwa.

·       Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przestrzegają zasad sanitarnych i dbają o zakładanie maseczek w świątyni oraz dezynfekują ręce.

·       W kalendarzu liturgicznym we wtorek 4 sierpnia: wspomnienie św. Jana Marii Vianneya, w czwartek 6 sierpnia: święto Przemienienia Pańskiego, w sobotę 8 sierpnia: wspomnienie św. Dominika.

·       Do wieczności odeszli nasi parafianie: Władysław Owsiany, Krystyna Maiss, Halina Szuba, Edward Mytych – módlmy się o życie wieczne dla nich.

·       Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i zapraszamy do wspólnej modlitwy w naszej parafii.